Rodinn hotel U Studnky

Horn Lomn 0178
73991 Horn Lomn

Max. kapacita : 62 osob
Ubytovn : od 600 K osoba / noc

epujeme :

Specialita kuchyn : Tradin esk kuchyn
N tip : cykloturistika,turistika,venkovn bazn s bufetem,toen zmrzlina
Email : info@hotelustudanky.cz

Popis

Najdete nás v nejdelší a nejmalebnjší údolí Moravskoslezských Beskyd-v údolí íky Lomné.Oblast je atraktivní pro vysoký obsah jodu v ovzduší,pro svou istotu,klid a panenskou pírodu.Nabízí turistm nevšední záitky,lesy plné hub a borví a rovn úasné procházky po hebenech Beskydských hor,je ideálním místem pro odpoinek i aktivní trávení volného asu.

 

Nabízíme,wellness balíky,slevy pro seniory po celý rok, venkovní bazén i s dtským koutkem pro radost vašich dtí.Restaurace je pipravena s nabídkou plné penze ,polopenze,i v výbrem z denního menu, a zárove je vhodným místem pro rodinné oslavy,svatby,ktiny,pracovní obd,firemní veírky sa semináe.

 

 Ubytování ve dvou a tylkových pokojích vybavených sociálním zaízením a TV,bezdrátové pipojení k internetu,parkovišt,letní bazén s bufetem.Restaurace s pilehlou terasou a výborná domácí kuchyn dokreslí atmosféru. Pro seniory máme pipravené hudební veery s harmonikou a tancem a pro všechny hosty masáe,ohništ,pjovnu kol,ping pong,billiard a ješt plno dalších zpestení Vaší dovolené.

 
<<< zpt na ubytování

úvodní stránka >>> 

 

 


 

N tip

N tip

N tip

Zimn verze