Horský hotel Kozubová

Milíkov 28
73981 Milíkov

Max. kapacita : 56 osob
Ubytování : od 250 Kč osoba / noc

čepujeme :

Specialita kuchyně : klasická česká kuchyně
Náš tip : turistika,kaple svaté Anny s rozhlednou
Email : hotel-kozubova@seznam.cz

Popis

Ubytování
Kapacita chaty ve dvoulůžkových pokojích (+přistýlky) s kompletním sociálním zařízením na každém pokoji je až 60 ubytovaných hostů.

Stravování

Ubytovaní hosté mohou zvolit stravování buď formou polopenze nebo plné penze, která je podávána v restauraci chaty. Běžní návštěvnící chaty mají k dispozici bohatý jídelníček

Kulturní a sportovní vyžití:

Součástí rekreačního střediska je stylová restaurace, klubovna, sauna. V letních měsících lze k příjemnému posezení využít venkovní posezení s ohništěm.

Okolí chaty nabízí nepřeberné množství sportovního vyžití. Je zde mnoho turistických tras pro pěší a běžkaře. V okolí chaty jsou dvě kvalitní sjezdovky. Dále si můžete zahrát kuželky, stolní tenis a absolvovat projížďky na koni.


Lyžařské terény

V bezprostřední blízkosti chaty Kozubová jsou v provozu do konce dubna (záleží na sněhových podmínkách) dva lyžařské vleky. V zimním období lze absolvovat všechny turistické trasy na běžkách. Náročnost odpovídá průměrnému lyžaři. Vždy nutno vzít v úvahu stávající povětrnostní podmínky, které se mohou velice rychle změnit.

Cyklistické trasy

Všechny turistické trasy jsou vhodné pro cykloturistiku na horských kolech. Pouze trasa z chaty Kozubová - modrá - do Hrádkové - Košařisk není vhodná pro velice příkrou část na západním úbočí Kozubové. K cykloturistice lze využít všechny neznačené cesty v okolí Kozubové, včetně cest vedoucí do osad pod Kozubovou - Dolní Lomné, Košařiska, Milíkov. Neznačená běžkařská trasa okolo Kozubové je vhodná pro horská kola.

<<< zpět na ubytování

úvodní stránka >>> 

 

 


 

Náš tip

Náš tip

Náš tip