Rodinný hotel U Studánky

Horní Lomná 0178
73991 Horní Lomná

Max. kapacita : 62 osob
Ubytování : od 600 Kč osoba / noc

čepujeme :

Specialita kuchyně : Tradiční česká kuchyně
Náš tip : cykloturistika,turistika,venkovní bazén s bufetem,točená zmrzlina
Email : info@hotelustudanky.cz

Popis

Najdete nás v nejdelší a nejmalebnější údolí Moravskoslezských Beskyd-v údolí říčky Lomné.Oblast je atraktivní pro vysoký obsah jodu v ovzduší,pro svou čistotu,klid a panenskou přírodu.Nabízí turistům nevšední zážitky,lesy plné hub a borůvčí a rovněž úžasné procházky po hřebenech Beskydských hor,je ideálním místem pro odpočinek i aktivní trávení volného času.

 

Nabízíme,wellness balíčky,slevy pro seniory po celý rok, venkovní bazén i s dětským koutkem pro radost vašich dětí.Restaurace je připravena s nabídkou plné penze ,polopenze,či v výběrem z denního menu, a zároveň je vhodným místem pro rodinné oslavy,svatby,křtiny,pracovní oběd,firemní večírky sa semináře.

 

 Ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích vybavených sociálním zařízením a TV,bezdrátové připojení k internetu,parkoviště,letní bazén s bufetem.Restaurace s přilehlou terasou a výborná domácí kuchyně dokreslí atmosféru. Pro seniory máme připravené hudební večery s harmonikou a tancem a pro všechny hosty masáže,ohniště,půjčovnu kol,ping pong,billiard a ještě plno dalších zpestření Vaší dovolené.

 
<<< zpět na ubytování

úvodní stránka >>> 

 

 


 

Náš tip

Náš tip

Náš tip