Hotel Salajka

Horní Lomná 50
731 91 Horní Lomná

Max. kapacita : 32 lůžek osob
Ubytování : od 280 Kč osoba / noc

čepujeme :

Email : info@hotelsalajka.cz

PopisHotel Salajka se nachází v krásném údolí Beskyd v malebné vesničce Horní Lomná. Kompletně zrekonstruovaný a nově vybavený hotel nabízí kromě ubytování také pořádání firemních akcí, rodinných oslav, či svateb.V hotelu se můžete stravovat v restauraci, která nabízí příjemné posezení a určitě uspokojí vaší představu co se jídla a pití týče. Můžete využít stravování formou plné penze, polopenze či pouze snídaní a to výběrem z velké nabídky v jídelním lístku.K pořádání různých kultucních a společenských akcí jako jsou svatby a oslavy jsou určeny jeden menší salónek pro cca 30 osob a pro větší akce máme k dispozici sál, kde se pohodlně vejde 100 osob.
Firemní akce, semináře a školení.
Oba salónky, pro 30 nebo 100 osob, jsou rovněž k dispozici pro pořádání vašich firemních akcí, seminářů nebo školení.

Ubytování je poskytováno ve 2,3 a 4 lůžkových pokojích a také ve dvou apartmánech pro 3 nebo 4 osoby. Každý z jedenácti pokojů a apartmánů má své vlastní WC,koupelnu a TV.Do pokojů je možné přidat přistýlku.

Samozřejmostí v hotelu je stravování v restauraci s pořádaní různých společenských akcí a oslav ve dvou sálech

<<< zpět na ubytování

úvodní stránka >>> 

 

 

Služby

Ke zpříjemnění vašeho volného času patří v hotelu společenská místnost kdre si můžene v klidném prostředí zahrát různé společenské hry. V hotelu je možno využít kulečníkový stůl nebo stůl na stolní tenis.


 

Náš tip

Náš tip

Náš tip