Chata Skalka

Mosty u Jablunkova 368
73998 Mosty u Jablunkova

Max. kapacita : 50 osob
Ubytování : od 180 Kč osoba / noc

čepujeme :

Specialita kuchyně : Bramborové placky
Náš tip : cykloturistika,turistika
Email : posta@chata-skalka.cz

PopisChata Skalka ležící na hřebeni Beskyd ve výšce 911m.n.m. a dostupná jak z Mostů u Jablunkova tak z Dolní Lomné změnila nájemce a slibuje větší vstřícnost turistům, lyžařům a bikerům.

Skalka zvovuobnovená po požáru v roce 1998 vystřídala od této doby tři nájemce. Každé toto období se neslo v duchu svého
chataře se všemi pro i proti. Od října 2011 je snaha všech zúčastněných na provozování chaty, navrátit chatě atmosféru z doby těsně po otevření, kdy hospoda hučela, dřevo v krbu praskalo, chata nebyla jenom perfektním východiskem hřebenových túr, ale i místo, kde se chodilo na country bál, muziku, výstavu fotografií, promítání nebo jenom na dobrý guláš, pivo či čaj s rumem, který vždycky šmakovaljinak než v dolině.

Chata se znova přívětivými cenami, kapacitou a zázemím otvírá lyžařským a turistickým kurzům. Lyžařský areál Severka dostupný  z chaty skýtá podmínky i pro náročné lyžaře. Zachovat a zašlou slávu se pokusíme vrátit tradičním akcím, jako je Běh Mosty-Skalka, letos již 17. ročník a sjezdu na lyžích Skalka - Mosty alias "Riedky oblúk".

Přiďte se přesvědčit, že na Skalce je pivo zlatavější, pěna hustší, guláš silnější, muzika víc od podlahy a holky hezčí......

<<< zpět na ubytování

úvodní stránka >>> 

 

 


 

Náš tip

Náš tip

Náš tip