pomezi 001 pomezi 002 grim_nohavica pomezi 003 klus pomezi pomezi 004 pomezi 005


FESTIVAL NA POMEZÍ

Mezinárodní setkání hudebníků a příznivců folkové, country, bluegrassové, trampské, „keltské“ muziky a ostatních hudebních žánrů ze tří pomezních států: České, Slovenské a Polské republiky. Motto: „Ptáci a písničky neznají hranice“, symbolizované jeho logem, je pro tento skutečně nejvýchodnější český festival velice příznačné. Od počátku své existence je v úzké spolupráci s karvinskou agenturou Agrimona pořádán Místním odborem Matice slezské Dolní Lomná a to tradičně první pátek a sobotu v měsíci červenci. Za uplynulé dvacetiletí svého trvání si zcela zaslouženě vybudoval pověst jednoho z nejpopulárnějších celorepublikových festivalů.


Jarek zcela zaplnil lomňanský areálOficiální plakát Festivalu na pomezí 2019

Aktuality


Jarek Nohavica vyprodal lomňanský areál

05.07.2019
Na zcela zaplněném areálu doslova zářil Jarek Nohavica. Foto z vystoupení TADY

Vladimír Mišík a ETC na festivalu nevystoupí - oficiální vyjádření

01.05.2019
Vzhledem ke komplikovanému zdravotnímu stavu Vladimíra Mišíka, kdy v kombinaci několika dlouhodobých a chronických onemocnění jsme nuceni nastavit nová pravidla pro koncertování. Nový systém koncertování umožní Vladimírovi Mišíkovi, jak pevně doufáme, návrat na koncertní podia po více než 4 měsích koncertního půstu.
Zároveň musíme zrevidovat i stávající dojednané koncerty. Některé přesunout a jiné bohužel zcela zrušit.


Na koho se můžeme těšit na letošním „Pomezí“

18.03.2019

BG STYL – Duo SOVA & SLAMÁK –  BLAF – MONOGRAM – písničkář POKÁČ – FOLK TEAM – JOHNNY CASH REVIVAL (SK) – STONEHENGE (PL) – FLERET - NEW BRIDGE a další….

 

 

Náš tip

Náš tip

Náš tip