pomezi 001 pomezi 002 grim_nohavica pomezi 003 klus pomezi pomezi 004 pomezi 005


FESTIVAL NA POMEZÍ

Mezinárodní setkání hudebníků a příznivců folkové, country, bluegrassové, trampské, „keltské“ muziky a ostatních hudebních žánrů ze tří pomezních států: České, Slovenské a Polské republiky. Motto: „Ptáci a písničky neznají hranice“, symbolizované jeho logem, je pro tento skutečně nejvýchodnější český festival velice příznačné. Od počátku své existence je v úzké spolupráci s karvinskou agenturou Agrimona pořádán Místním odborem Matice slezské Dolní Lomná a to tradičně první pátek a sobotu v měsíci červenci. Za uplynulé třicetiletí svého trvání si zcela zaslouženě vybudoval pověst jednoho z nejpopulárnějších celorepublikových festivalů.
Aktuality


Vstupenky na Festival na pomezí k zakoupení se slevou na TICKETPORTAL.CZ

20.04.2022
Pokud si chcete zajistit vstupenky na Festival na pomezí v předstihu se slevou, využijte předprodeje na Ticketportalu TADY.

Letošní FESTIVAL NA POMEZÍ bude 1. a 2.7. 2022

01.03.2022
S potěšením oznamujeme všem příznivcům, že 30. FESTIVAL NA POMEZÍ bude v pátek a sobotu 1. a 2. 7. 2022. Vystoupí kapely : Kelt Grass Band, Bluegrass Nova, Grupa Furmana se skvělou Dominikou Jurczuk (PL), Madalen, Happy To Meet, Johny Cash Revival (SK), Marien, Pavel Dobeš, bubenická show Jumping Drums, Blaf, Folk Team, Robert Křesťan / Trapeři, Věra Martinová a další….. Těšíme se na Vás v Dolní Lomné. PODROBNOSTI PŘIPRAVUJEME


Jarek Nohavica vyprodal lomňanský areál

05.07.2019
Na zcela zaplněném areálu doslova zářil Jarek Nohavica. Foto z vystoupení TADY
 

Náš tip

Náš tip

Náš tip