TOP 20 PLACES TO VISIT IN LOMN DOLINA

  • Doln Lomn

1 Výhledy od Horské chaty Kamenitý (794 m) Chata je usazena do jednoho z nejmalebnjších míst v Beskydech s výhledem do údolí Lomné. Svíková na Kamenitým to je gurmánský záitek....

2 Chata Skalka (911 m) - nejvýchodnji v Moravskoslezských Beskydech. Pite se pesvdit, e na Skalce je pivo zlatavjší, pna hustší, guláš silnjší, muzika víc od podlahy a holky hezí......

3 Dvousedaková lanovka na Chatu Severka (965 m) - nachází se na severním svahu vrchu Kostelky s neskutenými výhledy. Lanovka je v provozu i v lét a je výborným výchozím bodem k procházkám po horizontu.

4 Vodíková terapie v Horském hotelu Excelsior - V lázních hotelu máte nyní nov jedinenou monost si poprvé v Evrop vyzkoušet inovativní procedury na bázi molekulárního vodíku

5 Welness Hotel Pod Kymolem **** - Bezbariérový SPA hotel umístný v klidném prostedí u lesa v Chránnné oblasti Beskyd, nedaleko pírodní památky Kymol a národní pírodní rezervace Mionší

6 Pírodní koupališt v Rodinném hotelu U Studánky - nachází se v Horní Lomné

7 Dechberoucí výhledy z Horského hotelu Kozubová

8 Romantická vyhlídka a vyjíky na koních na Koláov chat Slaví - Chata je dostupna takté z Morávky a v souasné dob prochází výraznou rekonstrukcí.

9 Kamenná chata s rozhlednou a víceúelovým hištm (944 m) - Kamenná chata Vás bezpochyby uvítá píjemnou atmosférou, která Vám v okamiku dovolí cítit se jako doma.

10 Restaurace Mánes - Kdo nebyl u Mánesa, jako kdyby nebyl v Lomné. Tradiní vyhlášená kuchyn s nejlepším pivem v údolí a "stylovým" ineriériérem.

11 Vyhlídka z Resortu Nová Polana - Panoramatický výhled. Vyjímené místo pro vyjímené chvíle. Svatba v srdci Beskyd

12 Penzion Rzehaczek - U "Rzehaczka" vládne atmosféra domácí pohody a cítit se budete jako doma. Najdete zde rovn nejlepší presso v celém údolí Lomné.

13 Lomanské muzeum - nachází se v centru obce Dolní Lomná a je oteveno denn od 10.30 do 16.30 hodin

14 Restaurace a Hotel Salajka - Kompletn zrekonstruovaný a nov vybavený hotel v Horní Lomné nabízí krom ubytování také poádání firemních akcí, rodinných oslav, i svateb.

15 Národní pírodní rezervace Mionší - Prales Mionší patí k nejznámjším rezervacím v Moravskoslezských Beskydech a svou rozlohou k nejvtším pralesm v eské republice.
Stezka je pístupná od 1. ervna do 15. záí výhradn s prvodcem

16 SKI areál Armáda - nov vybudovaný lyaský areál

17 Hotel Pod akáty - Ikona lomanského údolí - Hotel se stylovou restaurací

18 Zázraná studánka v Horní lomné pod kostelem Svatého Kíe  - Kdo nevyzkoušel neuví. Kišálov istá a ozdravující

19 Cyklostezka údolím Lomné - Cyklostezka údolím Lomné, nabízí celoroní vyuití. Pibyl další atraktivní úsek v Horní Lomné pod pralesem Mionší.

20 Poutní místo a kišalová studánka na Muinkovém vrchu - Kaple na Muinlovém vrchu, místo jen je katoron spjato s ervnovou poutí. 

N tip

N tip

N tip

Zimn verze